Zastavárna

Rychlé půjčky, které vám pomohou řešit vaši finanční situaci. Zastavárna automobilů, kde stačí jako zástava váš vůz mladší sedmi let a obratem můžete získat hotovost v řádech několika desítek tisíc korun.

Právě my vám poskytneme krátkodobý úvěr na základě smlouvy a přijetím zástavy, vašeho automobilu. Musíte být jeho majitel, prokázat se platnými doklady a zbytek už nechte na nás. Vozidlo zastavárna po sepsání dokumentů o půjčce odstaví na parkoviště s ostrahou, kde za něj ručí. Po celou dobu trvání vašeho závazku se nemůže stát, že by s vaším vozem někdo nějak nakládal nebo jej užíval. Po splacení dluhu vám je vůz vydán zpět k vašim rukám.

Výhodný obchodní vztah

Zastavárna nechce a nepotřebuje vaše vozidlo, aby z něj následně profitovala. Jejím cílem je výhodný finanční obchod, kterého docílí jedině tak, když je klient solventní člověk schopný dostát svým závazkům. Nemusíte se tak bát nevýhodných smluv s malým textem pod čarou. Naše nabídka je zcela bez skrytých podmínek, které by vás znevýhodňovaly. Chceme a uplatňujeme opravdu férové jednání.